NEJLEPŠÍ VÝBAVA PRO DOMÁCÍ TRÉNINK

 

WOOD BOARD hobby

WOOD BOARD hobby je ideálním řešením pro začínající lezce, kteří na balkně najdou dostatečně hluboké hluboké chyty a nemusí se bát o své prsty. Je vyrobena z jednoho kusu dlouze sušené lípy. Proč právě lipové dřevo? je měkké, příjemné na dotek šetří vaši kůži a umožňuje tak delší / intenzivnější tréninky neklouže (oproti jiným dřevinám - buk, dub, jasan) krásně vypadá a hezky voní lípa je českým národním stromem Na balkně jsou zaoblená madla, lišty hluboké 14mm - 38mm, 30 a 35 stupňové obliny. Na vývoji každého chytu dohlížela fyzioterapeutka Mgr. Karolína Nevělíková a proto jsou všechny lišty velmi ergonomické, se vhodně zvoleným rádiusem zaoblení spodní hrany a náklonem celého chytu. Doporučujeme používat magnesium , které chrání vaši kůži i samotnou desku. Balkna má horní univerzální kazetu, do které vložíte váš mobilní telefon, nebo naše malé stopky a může tak kontrolovat délku visení či délku celého tréninku. Čištění: WOOD BOARD kartáčkem. Má ideálně tvrdé štětiny, které nepoškodí měkké dřevo. Kartáček je součástí balení. Nákupem získáte přístup na naši tréninkovou stránku , kde na Vás čekají tréninkové videa, tipy a triky jak trénovat na deskách WOOD BOARD, stačí se pouze registrovat. WOOD BOARD sada obsahuje: WOOD BOARD desku, montážní sadu, dřevěný kartáček a stopky. Velikost: 580x150x50mm Vyrobeno ve Zlíně. Za každý Váš nákup zasadíme jeden strom prostřednictvím iniciativy Sázíme Česko .

2 790,00 Kč 2 990,00 Kč

WOOD BOARD

WOOD BOARD je univerzální deska vhodná jak pro začínající tak i profesionální lezce. Je vyrobena z jednoho kusu dlouze sušené lípy. Proč právě lipové dřevo? je měkké, příjemné na dotek šetří vaši kůži a umožňuje tak delší / intenzivnější tréninky neklouže (oproti jiným dřevinám - buk, dub, jasan) krásně vypadá a hezky voní lípa je českým národním stromem Pro začátečníky jsou na balkně zaoblená madla, lišty hluboké až 4cm a pro pokročilé malá 9mm lišta, jednodírka, 30 a 38 stupňové obliny. Na vývoji každého chytu dohlížela fyzioterapeutka Mgr. Karolína Nevělíková a proto jsou všechny lišty velmi ergonomické, se vhodně zvoleným rádiusem zaoblení spodní hrany a náklonem celého chytu. Doporučujeme používat magnesium , které chrání vaši kůži i samotnou desku. Balkna má horní univerzální kazetu, do které vložíte váš mobilní telefon, nebo naše malé stopky a může tak kontrolovat délku visení či délku celého tréninku. Čištění: WOOD BOARD kartáčkem. Má ideálně tvrdé štětiny, které nepoškodí měkké dřevo. Kartáček je součástí balení. Nákupem získáte přístup na naši tréninkovou stránku , kde na Vás čekají tréninkové videa, tipy a triky jak trénovat na deskách WOOD BOARD, stačí se pouze registrovat. WOOD BOARD sada obsahuje: WOOD BOARD desku, montážní sadu, dřevěný kartáček a stopky. Velikost: 580x150x50mm Vyrobeno ve Zlíně. Za každý Váš nákup zasadíme jeden strom prostřednictvím iniciativy Sázíme Česko .

2 890,00 Kč 2 990,00 Kč

WOOD BOARD profi

WOOD BOARD profi je ideálním řešením pro pokročilé a profesionální lezce. Je vyrobena z jednoho kusu dlouze sušené lípy. Proč právě lipové dřevo? je měkké, příjemné na dotek šetří vaši kůži a umožňuje tak delší / intenzivnější tréninky neklouže (oproti jiným dřevinám - buk, dub, jasan) krásně vypadá a hezky voní lípa je českým národním stromem Na balkně jsou zaoblená madla, lišty hluboké 1 - 3,5cm, 30 a 40 stupňové obliny a dvě různě hluboké jednoprstvé dírky. Na vývoji každého chytu dohlížela fyzioterapeutka Mgr. Karolína Nevělíková a proto jsou všechny lišty velmi ergonomické, se vhodně zvoleným rádiusem zaoblení spodní hrany a náklonem celého chytu. Doporučujeme používat magnesium , které chrání vaši kůži i samotnou desku. Balkna má horní univerzální kazetu, do které vložíte váš mobilní telefon, nebo naše malé stopky a může tak kontrolovat délku visení či délku celého tréninku. Nákupem získáte přístup na naši tréninkovou stránku , kde na Vás čekají tréninkové videa, tipy a triky jak trénovat na deskách WOOD BOARD, stačí se pouze registrovat. Čištění: WOOD BOARD kartáčkem. Má ideálně tvrdé štětiny, které nepoškodí měkké dřevo. Kartáček je součástí balení. WOOD BOARD sada obsahuje: WOOD BOARD desku, montážní sadu, dřevěný kartáček a stopky. Velikost: 580x150x50mm Vyrobeno ve Zlíně. Za každý Váš nákup zasadíme jeden strom prostřednictvím iniciativy Sázíme Česko .

2 990,00 Kč 3 290,00 Kč

WOOD BOARD set

Tato cenově výhodná sada obsahuje: WOOD BOARD profi, nebo univerzální WOOD BOARD, nebo WOOD BOARD hobby 2ks WOOD BOARD balls na trénink stisků WOOD BOARD stopky, kartáček, su-jok, montážní sadu Nákupem získáte přístup na naši tréninkovou stránku , kde na Vás čekají tréninkové videa, tipy a triky jak trénovat na deskách WOOD BOARD, stačí se pouze registrovat. Doprava ZDARMA Za každý Váš nákup zasadíme jeden strom prostřednictvím iniciativy Sázíme Česko .

3 490,00 Kč

WOOD BOARD set II

Tato cenově výhodná sada obsahuje: WOOD BOARD profi, nebo univerzální WOOD BOARD, nebo WOOD BOARD hobby WOOD BOARD trip na vaše cesty WOOD BOARD stopky, kartáček, su-jok, montážní sadu Nákupem získáte přístup na naši tréninkovou stránku , kde na Vás čekají tréninkové videa, tipy a triky jak trénovat na deskách WOOD BOARD, stačí se pouze registrovat. Doprava ZDARMA Za každý Váš nákup zasadíme jeden strom prostřednictvím iniciativy Sázíme Česko .

3 790,00 Kč

WOOD BOARD ball

WOOD BOARD ball jsou závěsné dřevěné koule ideální ke cvičení stisků. Koule můžete zavěsit na jakýkoliv typ WOOD BOARD balkny, nebo na koule zavěsit závaží a držet je kousek nad zemí. WOOD BOARD ball vyrábíme ve dvou tvrdostech dřeva - měkké smrkové a tvrdé bukové, s uchycením pomocí rep šňůry a v několika velikostech od průměru 80mm do 120mm. Můžete si tak zvolit velikost trénovaného stisku. Cena je uvedena za 1ks koule!

390,00 Kč

WOOD BOARD trip

WOOD BOARD trip je nejkompaktnější lišta na trhu. Velmi lehká, skladná, cestovní, závěsná lišta vhodná do skal na rozcvičení a aktivaci prstů / svalů před lezením. Je také vhodná na trénink doma, na stěně, dovolené či v práci. Lištu je možné zavěsit / uchytit pomocí lanka, díky němuž lze docílit různých náklonů / obtížností. Je vyrobena z jednoho kusu dlouze sušené lípy. Proč právě lipové dřevo? je extrémně lehké (oproti jiným dřevinám - buk, dub, jasan) je měkké, příjemné na dotek šetří vaši kůži a umožňuje tak delší / intenzivnější tréninky neklouže krásně vypadá a hezky voní lípa je českým národním stromem Na liště jsou horní zaoblená madla,  2 a 2,5cm hluboké lišty. Doporučujeme používat magnesium , které chrání vaši kůži i samotnou lištu. Čištění: WOOD BOARD kartáčkem . Má ideálně tvrdé štětiny, které nepoškodí měkké dřevo. Kartáček není součástí balení. Velikost: 350x60x35mm Váha: pouze 290g Vyrobeno ve Zlíně

990,00 Kč

WOOD BOARD air

WOOD BOARD air je oboustranná lišta, která se vejde do každého lezeckého batohu. Extrémně lehká a skladná, cestovní, závěsná lišta vhodná do skal na rozcvičení a aktivaci prstů / svalů před lezením. Je také vhodná na trénink doma, na stěně, dovolené či v práci. Lištu je možné zavěsit / uchytit pomocí lanka, díky němuž lze docílit různých náklonů / obtížností. Můžete se na ní držet pouze jednou rukou, nebo si dopomoci z druhé strany. Je vyrobena z jednoho kusu dlouze sušené lípy. Proč právě lipové dřevo? je extrémně lehké (oproti jiným dřevinám - buk, dub, jasan) je měkké, příjemné na dotek šetří vaši kůži a umožňuje tak delší / intenzivnější tréninky neklouže krásně vypadá a hezky voní lípa je českým národním stromem Na WOOD BOARD air je horní zaoblené madlo, z jedné strany je malá 1cm lišta a z druhé strany 2,5cm hluboká lišta. Doporučujeme používat magnesium , které chrání vaši kůži i samotnou lištu. Čištění: WOOD BOARD kartáčkem . Má ideálně tvrdé štětiny, které nepoškodí měkké dřevo. Kartáček není součástí balení. Velikost: 150x60x35mm Váha: pouze 130g Vyrobeno ve Zlíně

490,00 Kč 690,00 Kč

WOOD BOARD triko

Designové WOOD BOARD triko z bavlny, které ti nesmí chybět na žádném výjezdu za lezením. Barva a velikost na dotaz. Termín doručení se může prodloužit.

490,00 Kč

WOOD BOARD chalk

WOOD BOARD chalk je drcené magnezium té nejvyšší kvality, které perfektně vysuší vaše ruce. Malé balení je ideálním řešením do skal, jelikož nezabere příliš mnoho místa ve vašem lezeckém batohu, zároveň 125g magnezia vydrží i na ten nejdelší lezecký den. WOOD BOARD chalk je 100% zdravotně nezávadné. Váha: 125g

99,00 Kč

WOOD BOARD příslušenství

WOOD BOARD kartáček s měkkými štětinami je ideální na čištění desky od magnesia WOOD BOARD su-jok je masážní kroužek, který urychlí regeneraci vašich tréninkem zmožených prstů WOOD BOARD stopky přesně padnou do horní kazety a můžete tak sledovat délku jednotlivých visů či délku celého tréninku Cena je uvedena za jeden kus.

99,00 Kč